Menüler

Yazılım ve CBS Çalıştayı Gerçekleştirildi.

23.05.2013
20-24 Mayıs tarihleri arasında Adana’da düzenlenen Yazılım ve CBS Uygulamaları Çalıştayı Teknoloji Daire Başkanlığının yanı sıra Bölge Müdürlüklerinden, Bölge Müdür Yardımcıları, Bilgi Teknolojileri Şube Müdürleri,


20-24 Mayıs tarihleri arasında Adana’da düzenlenen Yazılım ve CBS Uygulamaları Çalıştayı Teknoloji Daire Başkanlığının yanı sıra Bölge Müdürlüklerinden, Bölge Müdür Yardımcıları, Bilgi Teknolojileri Şube Müdürleri, Yazılım Mühendisleri ve CBS Başmühendislerinin katılımıyla gerçekleştirilmiştir.  Çalıştaya toplamda 127 personel katılım sağlamıştır.

Yazılım ve CBS Çalıştayı GerçekleÅŸtirildi.

Açılış konuşmalarını Adana Bölge Müdürü Sn. Nevzat AKSU ve Teknoloji Daire Başkanı Sn. M. Fatih MUMCU’nun yapmış olduğu çalıştay, Teknoloji Daire Başkan Yardımcısı Deniz VAROL tarafından yapılan Yazılım ve CBS Uygulamaları hakkında genel bilgilendirme sunumu ile devam etmiştir.

Yazılım ve CBS Çalıştayı GerçekleÅŸtirildi.

Yazılım ve CBS Çalıştayı GerçekleÅŸtirildi.

Yazılım ve CBS Çalıştayı GerçekleÅŸtirildi.

Çalıştayda Elektronik Doküman Yönetim Sistemi (EDYS), Su Veri Tabanı (SVT), Bilgi Yönetim Sistemi(BYS), Yetki-Net, Proje Kodları ve Sulama, Enerji, Depolama, Taşkın Tesisleri ile ilgili yapılan CBS çalışmaları, SVT Su Kalitesi ve Rasatlar CBS Entegrasyonu başta olmak üzere toplamda 19 adet oturum gerçekleştirilmiştir.

Çalıştayda ayrıca 2006-7 ve 2010-27 sayılı Genelgelerin uygulanması konularında yaşanan sıkıntılar tartışılmış makama sunulmak üzere rapor hazırlanmıştır.

Çalıştay 24 Mayıs Cuma günü genel değerlendirme toplantısı ile sona erecektir.